Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Náhradní díly ke sluchátkům >

Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky

Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky

Cena:

198 Kč

Koupit za 198 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky: Ginkgo Care krém, 5 ml Krém s výtažky z Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Byl vyvinut pro uživatele sluchadel a chráničů sluchu. Pečuje o pokožku ucha, vystavenou dlouhodobému kontaktu s ušní tvarovkou nebo ucpávkou. Působí preventivně proti podráždění pokožky ucha a vzniku kožních problémů v této oblasti.    Je vhodný také k prevenci vzniku otlačenin při nošení brýlí.   Ginkgo Care krém dále zmírňuje nepříjemný pocit cizího předmětu v uchu. Usnadňuje zavádění i vyjímání tvarovky nebo sluchadla z ucha, zároveň umožňuje jejich lepší usazení v uchu. Přispívá k utěsnění tvarovky nebo sluchadla v uchu (potlačení akustické zpětné vazby - pískání - při větším zesílení sluchadla). Při používání Ginkgo Care krému nevznikají na povrchu tvarovek nebo sluchadel usazeniny ztvrdlého ušního mazu, což usnadňuje jejich čištění.   Ginkgo Care krém neobsahuje konzervanty, barviva ani parfém a je vhodný pro každodenní použití. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky - popis

nahoru

Ginkgo Care krém, 5 ml Krém s výtažky z Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Byl vyvinut pro uživatele sluchadel a chráničů sluchu. Pečuje o pokožku ucha, vystavenou dlouhodobému kontaktu s ušní tvarovkou nebo ucpávkou. Působí preventivně proti podráždění pokožky ucha a vzniku kožních problémů v této oblasti.    Je vhodný také k prevenci vzniku otlačenin při nošení brýlí.   Ginkgo Care krém dále zmírňuje nepříjemný pocit cizího předmětu v uchu. Usnadňuje zavádění i vyjímání tvarovky nebo sluchadla z ucha, zároveň umožňuje jejich lepší usazení v uchu. Přispívá k utěsnění tvarovky nebo sluchadla v uchu (potlačení akustické zpětné vazby - pískání - při větším zesílení sluchadla). Při používání Ginkgo Care krému nevznikají na povrchu tvarovek nebo sluchadel usazeniny ztvrdlého ušního mazu, což usnadňuje jejich čištění.   Ginkgo Care krém neobsahuje konzervanty, barviva ani parfém a je vhodný pro každodenní použití.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluchátkové zesilovače nebo Sluchátka.

Nejlevnější Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky akční ceny - Levné Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky stojí 198 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Náhradní díly ke sluchátkům.

Ginkgo Care lubrikant na ušní tvarovky a ucpávky najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;