Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Sluchátka a příslušenství > Náhradní díly ke sluchátkům >

XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263)

XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263)

Cena:

269 Kč

Koupit za 269 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263): Příslušenství víceúčelový audio set - stojan na mobilní telefon, sluchátka, čistič displeje, drážka na kabel sluchátek Jam je víceúčelová vychytávka, která se vám vejde i do té nejmenší kapsy. Přitom toho nenabízí zrovna málo. Toto malé udělátko vám zpříjemní každodenní cestování s telefonem nebo kapesním přehrávačem. Díky minimální velikosti může být stále s vámi. Jam je víceúčelová vychytávka, která se vám vejde i do té nejmenší kapsy. Přitom toho nenabízí zrovna málo. Toto malé udělátko vám zpříjemní každodenní cestování s telefonem nebo kapesním přehrávačem. Díky minimální velikosti může být stále s vámi. Malá drážka slouží jako stojánek pro přehrávání videa, navinete sluchátka, vyčistíte displej, a implementovaná je i rozdvojka pro sluchátkový konektor. Pokud tedy cestujete se společností, nemusíte se dělit o jedny sluchátka ve dvou. Každý si prostě připojí svoje. Co víc si na cesty přát? Parametry a specifikace:Rozměry:1,8 × 2,2 × 8 cm > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) - popis

nahoru

Příslušenství víceúčelový audio set - stojan na mobilní telefon, sluchátka, čistič displeje, drážka na kabel sluchátek Jam je víceúčelová vychytávka, která se vám vejde i do té nejmenší kapsy. Přitom toho nenabízí zrovna málo. Toto malé udělátko vám zpříjemní každodenní cestování s telefonem nebo kapesním přehrávačem. Díky minimální velikosti může být stále s vámi. Jam je víceúčelová vychytávka, která se vám vejde i do té nejmenší kapsy. Přitom toho nenabízí zrovna málo. Toto malé udělátko vám zpříjemní každodenní cestování s telefonem nebo kapesním přehrávačem. Díky minimální velikosti může být stále s vámi. Malá drážka slouží jako stojánek pro přehrávání videa, navinete sluchátka, vyčistíte displej, a implementovaná je i rozdvojka pro sluchátkový konektor. Pokud tedy cestujete se společností, nemusíte se dělit o jedny sluchátka ve dvou. Každý si prostě připojí svoje. Co víc si na cesty přát? Parametry a specifikace:Rozměry:1,8 × 2,2 × 8 cm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluchátkové zesilovače nebo Sluchátka.

Nejlevnější XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) akční ceny - Levné XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) stojí 269 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Náhradní díly ke sluchátkům.

XD Design Jam 4 in 1 audio multitool - bílé (P326.263) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz